Papiery

Sublimacja

Kategoria Nadruki

  1. Sublimacja
  2. Termotransfer laserowy
  3. Druk foliami flex i flock
  4. Inne
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Subliflock - folia flock do sublimacji

Subliflock (flock do sublimacji) jest to poliestrowa, biała folia flock z aksamitną powierzchnią (meszek), za pomocą której możemy wykonać wielokolorowy nadruk na różnego rodzaju tkaninach takich jak: bawełna, poliester, mieszanki poliestru, mieszanki akrylu i inne. Tkaniny, na które będzie transferowana grafika mogą być dowolnego koloru: czarny czerwony itp..
Motyw graficzny drukujemy na papierze do sublimacji Texprint lub innym, a następnie wgrzewamy go w folię subliflock. Po wgrzaniu należy grafikę wyciąć. Można to zrobić nożyczkami lub wykorzystując ploter tnący.
Aby wyciąć wydrukowaną grafikę dokładnie po jej krawędzi, należy posłużyć się ploterem, który posiada funckję cięcia po obrysie. Wtedy już na etapie projektowania należy dodać obrys i znaczniki, które będą wydrukowane łącznie z grafiką.

Subliflock - folia flock do sublimacji

Nadruk na folii subliflock odznacza się bardzo dobrym odwzorowaniem barw oraz odpornością na pranie. Jest miły w dotyku i elastyczny. Można go prasować po prawej stronie nie obawiąjąc się o zniszczenie, jak to ma miejsce przy folii flex.


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

  • Cieńki i elastyczny flex do sublimacjiCieńki i elastyczny flex do sublimacji
  • druk na foliidruk na folii
  • zelazkozelazko

Dodaj własny komentarz


Captcha

Polecamy towary z oferty naszego sklepu AGAWA.PL

Folia Flock do sublimacji Subliflock

Grupa: Nadruki termotransferowe » Folie transferowe » Folie do sublimacji

Biała folia flock do nadruków na jasne i ciemne tkaniny. Przeznaczona do drukarek drukujących atramentami sublimacyjnymi. Transfer można wykonać na tkaninach o różnym składzie. Folia doskonale odwzorowuje kolory. Folia posiada certyfikat Oeko-Tex Class I . Instrukcja Aby przenieść nadruk na folię subliflock, należy wykonać wydruk na papierze do sublimacji w lustrzanym odbiciu. Folię subliflock ...

Fartuch do sublimacji

Grupa: QMS / Konica / Minolta 8050

Fartuch z tkaniny poliestrowej z obwódką. Nadruk można wykonać technologią sublimacji lub termotransferu laserowego. Wymiary: 590 mm x 730 mm

BluePressLine 1 - prasa transferowa do powierzchni płaskich

Grupa:

Prasa transferowa do wykonywania nadruków na płaskich powierzchniach takich jak: koszulki, torby, puzzle, podkładki pod mysz, blachy itp. Szeroki zakres temperatur powoduje, że na prasie można wykonywać transfery z sublimacji, papierów do druku laserowego, folii flex i flock. Prasa wyposażona w funkcję ECO, która pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Po włączeniu funkcji ECO...

AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.