Sublimacyjne atramenty zelowe

Sublimacja

Kategoria Nadruki

  1. Sublimacja
  2. Termotransfer laserowy
  3. Druk foliami flex i flock
  4. Inne
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Subli Flex 202 - sublimacja na kolorowych koszulkach bawełnianych

Ciekawe i trwałe nadruki na bawełnianych materiałach nie muszą być nanoszone wyłącznie metodą termotransferową z drukarki laserowej!

Masz drukarkę sublimacyjną i chcesz wykonywać nadruki również na bawełnianych tkaninach?
Folia SubliFlex 202 jest właśnie dla Ciebie!

Papier transferowy na ciemne i kolorowe tkaniny - Subli-Dark 201

Folię transferową Subli Flex 202 wykorzystujemy do zadruku na ciemnych i kolorowych tkaninach. Doskonale sprawdza się w aplikacjach na tkaninach 100% bawełnianych, jeansie i skórze.

Subli Flex 202 polecana jest szczególnie do nadruków grafiki wielokolorowej. Zdjęcia, widoczki, krajobrazy czyli wszystko to, gdzie jest dużo mocnych, wyrazistych kolorów. Subli Flex 202 to fotorealistyczna jakość obrazu zaspakajająca oczekiwania profesjonalistów.

Składa się z dwóch warstw: papieru podkładowego i folii właściwej, a jego gramatura wynosi 210g/m2.

Nadruk wykonany w/w folią jest odporny na uszkodzenia mechaniczne (rozrywanie) i bardzo dobrze odwzorowuje kolory dzięki temu, że papier zadrukowuje się po jego odwrotnej stronie, a barwnik przenika przez folię. Struktura nośnika jest płaska przypominająca folie flex do druku solwentowego czy latexowego.


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tego artykułu

Dodaj własny komentarz


Captcha

Polecamy towary z oferty naszego sklepu AGAWA.PL

Papier pomocniczy do nadruków (silikonowy) - Antistick

Grupa:

Forever Antistick to specjalny papier silikonowy pomocny przy nadruku na tkaninach papierami: Laser Dark Neenah Laser 1 Opaque Subli Flex 202 Laser Dark No Cut Pozwala na uzyskanie błyszczącego efektu nadruku oraz zabezpiecza wydruk przed przyklejeniem do płyty grzejnej prasy transferowej w przypadku braku teflonu na płycie. Papier ten stosuje się również przy nadruku na puzzlach papierem Vario...

XXL - prasa transferowa do powierzchni płaskich

Grupa:

Prasa transferowa do wykonywania nadruków na płaskich powierzchniach takich jak: koszulki, torby, puzzle, podkładki pod mysz, blachy itp. Szeroki zakres temperatur powoduje, że na prasie można wykonywać transfery z sublimacji, papierów do druku laserowego, folii flex i flock. Płyty robocze można obracać o 90°. Prasa wyposażona jest w elektroniczne programowanie temperatury i czasu na wyświetla...

Koszulka Standard do nadruku

Grupa:

Jasnozielona męska koszulka Standard do nadruku rozmiar: XL gramatura: 150 g/m 2 skład: 100% bawełna ściągacz wzmocniony lycrą podwójne szwy na ramionach bez szwów bocznychT-shirty z nadrukiem to najpopularniejszy sposób personalizacji odzieży. Koszulki do nadruków to również najczęściej stosowana odzież reklamowa. Nadruk na koszulkach może być wykonany sitodrukiem, techniką termotransferu (dru...

AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.