Akcesoria magnetyczne

Sublimacja

Kategoria Nadruki

 1. Sublimacja
 2. Termotransfer laserowy
 3. Druk foliami flex i flock
 4. Inne
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Nadruki 3D - rewolucja w znakowaniu sublimacyjnym.

Postęp techniczny, nowe rozwiązania a wraz z nimi udoskonalone maszyny i urządzenia. A to wszystko po to by przyspieszyć i ułatwić naszą pracę, uatrakcyjnić ofertę i maksymalnie dostosować ją do naszych potrzeb. Jak w każdej dziedzinie podobnie jest i w świecie nadruków.

Absolutny hit - prasa 3D do sublimacji, inaczej zwana prasą próżniową. Urządzenie pozwala na znakowanie przedmiotów o nietypowym, nieregularnym kształcie: z załamaniami czy zaokragleniami. Umożliwia znakowanie opływowych produktów, z którymi tradycyjna prasa płaska nie jest w stanie sobie poradzić.

Nowoczesna prasa do nadruków sublimacyjnych posiada dwa panele grzewcze: górny i dolny oraz wbudowany kompresor, który odprowadza powietrze z urządzenia, tworząc próżnię. Odporny na temperaturę silikon podczas wgrzewania dociska zadrukowany wcześniej papier do docelowej powierzchni.

prasa3D


Prasa 3D pozwala na wykonanie nadruku na kilku przedmiotach jednocześnie (w zależności od wielkości), co pozwala zaoszczędzić czas, zwłaszcza w przypadku serii znakowań. Prasa ma możliwość zdemontowania górnego panela i silikonu, dzięki czemu za jej pomocą możemy wykonać nadruki na kubkach, podobnie jak w piecu z termoobiegiem.

  Za pomocą prasy można jednorazowo oznakować, np.:
 • 6 obudów do smartfonów
 • 7 kieliszków
 • 12 kubków lub kufli

Prasa 3D ma wymiary 68 x 37 x 61cm, powierzchnia robocza wynosi: 30 x 11 x 40, a maksymalna moc z jaką pracuje 2800 W. Podobnie jak w tradycyjnych prasach termotransferowych urządzenie 3D ma możliwość regulacji temperatury i czasu. Po żądanym czasie wgrzewania prasa sygnalizuje moment otwarcia.

prasa3D - wymiary


prasa3D - wymiary


  W skład zestawu 3D wchodzą:
 • prasa
 • kabel
 • obejmy typu simple: 2 do nadruku na kubkach, 1 do kufli
 • guma silikonowa

prasa3D- akcesoria


Prasa rekomendowana jest dla agencji reklamowych znakujących gadżety reklamowe i zakładów poligraficznych oraz punktów usługowych, które prowadzą działalność związaną z reklamą.

Prasa próżniowa 3D to rewolucja w znakowaniu sublimacyjnym - transfer jest możliwy na nieregularnych, obłych powierzchniach.


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

Dodaj własny komentarz


Captcha

Polecamy towary z oferty naszego sklepu AGAWA.PL

Prasa próżniowa 3D do sublimacji

Grupa:

Próżniowa prasa sublimacyjna 3D Wymiary maszyny: 47 x 59 x 29 cm Zasilanie/Moc: 230 V/ 2800 W Zakres temperatury: 0 - 220 o C Max. czas wgrzewania: 999 sekund Wydajność powietrzna: 33 l/min Prasa 3D do sublimacji to uniwersalne i wydajne urządzenie, umożliwiające poszerzenie asortymentu znakowanych towarów o przedmioty obłe, wypukłe i nieregularne - wystarczy wyposażyć się w odpowiednie akcesor...

AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.