Tablice szklane

Sublimacja

Kategoria Nadruki

  1. Sublimacja
  2. Termotransfer laserowy
  3. Druk foliami flex i flock
  4. Inne
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Sublimacja na bawełnę

Sublimacja jako technika wykonywania nadruków istnieje na rynku od bardzo długiego czasu. Jak wiadomo dzięki niej można wykonywać transfery na białych powierzchniach pokrytych poliestrem; takich jak kubki, blachy czy koszulki. Sublimacja bardzo dobrze sprawdza się przy wykonywaniu nadruku na strojach sportowych, które są wykonane z poliestru z domieszką poliamidu, lycry itp.
Do tej pory nie było możliwości, aby wykonać nadruk z tuszu sublimacyjnego na białej tkaninie 100% bawełny. Teraz można to zrobić stosując specjalny proszek, papier oraz atrament do sublimacji. Najpierw należy zadrukować papier tak jak zawsze przy sublimacji, czyli w lustrzanym odbiciu. Następnie na wydruk posypujemy proszkiem. Proszek łączy się tuszem, pokrywając tylko zadrukowane miejsca. Tak przygotowany papier układamy na koszulce i wgrzewamy w temp. 190 stopni, w czasie 45 sek. Papier zdejmujemy po całkowitym ostygnięciu.

Prezenty

W ten sposób możemy wykonać nadruk z sublimacji na białej koszulce bawełnianej.

Róże

Nadruk jest dość miękki, nie pęka i pracuje razem z tkaniną. Koszulki z nadrukami w tej technice należy prać po lewej stronie w temp. ok. 40 stopni C. Nadruk prasujemy po lewej stronie.

Róże


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

  • trwałośćtrwałość
  • A co z kolorowymi koszulkamiA co z kolorowymi koszulkami

Dodaj własny komentarz


Captcha
AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.