Papiery fotograficzne

Termotransfer laserowy

Kategoria Nadruki

  1. Sublimacja
  2. Termotransfer laserowy
  3. Druk foliami flex i flock
  4. Inne
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Innowacyjna technika nanoszenia nadruków na ciemne i kolorowe koszulki!

Papiery transferowe to najpopularniejsze nośniki na rynku. Ze względu na swoją budowę mogą być przeznaczone do drukarek laserowych i kopiarek, do drukarek atramentowych i sublimacyjnych. Umożliwiają szybkie i bezproblemowe wykonanie wielokolorowych nadruków na tkaninach o różnym składzie, a ich aplikacja jest stosunkowo prosta i zajmuje niewiele czasu.

Konwencjonalne nośniki do transferu na ciemne i kolorowe koszulki występują w postaci białej folii lub papieru, a wykonywane na nich nadruki należy wyciąć na ploterze tnącym lub za pomocą nożyczek, by przetransferować tylko żądaną grafikę. W przeciwnym razie na naszej koszulce pozostanie białe podtło.

Papier transferowy Neenah Image Clip Laser Dark oraz folia Forever Laser Dark No Cut dają możliwość wykonania nadruku bez wycinania!

papier termotransferowy Forever Laser Dark No Cut

Technika "No Cut" to dwa nośniki, z których jeden to papier lub folia do zadruku, a drugi to papier bazowy (z klejem). Po zadrukowaniu odpowiedniego nośnika zgrzewamy go z papierem bazowym na prasie transferowej. Po rozdzieleniu nośników transfer jest gotowy do wykonania. Podczas aplikacji na tkaninę przenoszony jest wyłącznie toner, niezadrukowane miejsca pozostają czyste, bez wypełnienia, podobnie jak w przypadku papieru ImageClip Laser light do jasnych tkanin.

Papier Image Clip Laser Dark oraz folia Laser Dark No Cut przeznaczone są do zadruku w kolorowej drukarce laserowej lub kopiarce. Wykorzystywane do nadruków na materiałach bawełnianych, poliestrowych, jeansowych i skórze. Rekomendowane do przenoszenia grafiki wektorowej o intensywnych kolorach. Kolor biały nie jest możliwy do uzyskania zadrukowując w/w nośniki w konwencjonalnej drukarce CMYK-owej.

Nadruk wykonany za pomocą papieru folii Laser Dark No Cut jest sprężysty. Zalecana temperatura prania to 40°C z zastosowaniem łagodnych detergentów.

Papier Neenah Image Clip Laser Dark oraz folia Forever Laser Dark No Cut umożliwiają szybkie wykonanie transferu bez konieczności wycinania grafiki, a tym samym użycia plotera tnącego. Transferując grafiki bez wycinania oszczędzasz czas i pieniądze.


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

  • UbytkiUbytki

Dodaj własny komentarz


Captcha

Polecamy towary z oferty naszego sklepu AGAWA.PL

Laser Dark No Cut - folia transferowa do drukarek OKI z białym tonerem oraz CMYK na ciemne i kolorowe tkaniny

Grupa:

Nowa generacja folii transferowej Laser Dark No Cut na ciemne i kolorowe tkaniny do drukarek laserowych OKI z białym tonerem (WT) oraz zwykłych drukarek laserowych CMYK. Przy wykorzystaniu w drukarkach OKI z serii WT umożliwia drukowanie projektów i grafik zawierających biały kolor. Folia przeznaczona jest do wykonywania transferów na ciemne i kolorowe tkaniny. Dzięki niskiej temperaturze wgrze...

XXL - prasa transferowa do powierzchni płaskich

Grupa:

Prasa transferowa do wykonywania nadruków na płaskich powierzchniach takich jak: koszulki, torby, puzzle, podkładki pod mysz, blachy itp. Szeroki zakres temperatur powoduje, że na prasie można wykonywać transfery z sublimacji, papierów do druku laserowego, folii flex i flock. Płyty robocze można obracać o 90°. Prasa wyposażona jest w elektroniczne programowanie temperatury i czasu na wyświetla...

Koszulka Regular Lady do nadruku

Grupa:

Czarna koszulka Regular Lady do nadruku rozmiar: S gramatura: 150 g/m 2 okrągłe wycięcie szwy boczne kolor: czarnyT-shirty z nadrukiem to najpopularniejszy sposób personalizacji odzieży. Koszulki do nadruków to również najczęściej stosowana odzież reklamowa. Nadruk na koszulkach może być wykonany sitodrukiem, techniką termotransferu (druk laserowy), folią flex lub flock.

AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.