Sublimacja na bawełnie

Termotransfer laserowy

Kategoria Nadruki

  1. Sublimacja
  2. Termotransfer laserowy
  3. Druk foliami flex i flock
  4. Inne
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Innowacyjna technika nanoszenia nadruków na ciemne i kolorowe koszulki!

Papiery transferowe to najpopularniejsze nośniki na rynku. Ze względu na swoją budowę mogą być przeznaczone do drukarek laserowych i kopiarek, do drukarek atramentowych i sublimacyjnych. Umożliwiają szybkie i bezproblemowe wykonanie wielokolorowych nadruków na tkaninach o różnym składzie, a ich aplikacja jest stosunkowo prosta i zajmuje niewiele czasu.

Konwencjonalne nośniki do transferu na ciemne i kolorowe koszulki występują w postaci białej folii lub papieru, a wykonywane na nich nadruki należy wyciąć na ploterze tnącym lub za pomocą nożyczek, by przetransferować tylko żądaną grafikę. W przeciwnym razie na naszej koszulce pozostanie białe podtło.

Papier transferowy Neenah Image Clip Laser Dark oraz folia Forever Laser Dark No Cut dają możliwość wykonania nadruku bez wycinania!

papier termotransferowy Forever Laser Dark No Cut

Technika "No Cut" to dwa nośniki, z których jeden to papier lub folia do zadruku, a drugi to papier bazowy (z klejem). Po zadrukowaniu odpowiedniego nośnika zgrzewamy go z papierem bazowym na prasie transferowej. Po rozdzieleniu nośników transfer jest gotowy do wykonania. Podczas aplikacji na tkaninę przenoszony jest wyłącznie toner, niezadrukowane miejsca pozostają czyste, bez wypełnienia, podobnie jak w przypadku papieru ImageClip Laser light do jasnych tkanin.

Papier Image Clip Laser Dark oraz folia Laser Dark No Cut przeznaczone są do zadruku w kolorowej drukarce laserowej lub kopiarce. Wykorzystywane do nadruków na materiałach bawełnianych, poliestrowych, jeansowych i skórze. Rekomendowane do przenoszenia grafiki wektorowej o intensywnych kolorach. Kolor biały nie jest możliwy do uzyskania zadrukowując w/w nośniki w konwencjonalnej drukarce CMYK-owej.

Nadruk wykonany za pomocą papieru folii Laser Dark No Cut jest sprężysty. Zalecana temperatura prania to 40°C z zastosowaniem łagodnych detergentów.

Papier Neenah Image Clip Laser Dark oraz folia Forever Laser Dark No Cut umożliwiają szybkie wykonanie transferu bez konieczności wycinania grafiki, a tym samym użycia plotera tnącego. Transferując grafiki bez wycinania oszczędzasz czas i pieniądze.


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

  • UbytkiUbytki

Dodaj własny komentarz


Captcha

Polecamy towary z oferty naszego sklepu AGAWA.PL

Laser Dark No Cut - folia transferowa do drukarek z białym tonerem oraz CMYK na ciemne i kolorowe tkaniny

Grupa:

Folia termotransferowa do drukarek laserowych na ciemne i kolorowe tkaniny bez podtła Wielkość: format A4 (21 x 29,7 cm) Ilość: 1 komplet, czyli 2 arkusze (na jeden z arkuszy nanosi się nadruk z drukarki laserowej, zaś drugi to papier transferowy z klejem Doskonałe rezultaty osiąga się w połączeniu folii z laserówkami w palecie CMYW (z białym tonerem) Folia transferowa jest przystosowana do zad...

XXL - prasa transferowa do powierzchni płaskich

Grupa:

Prasy termotransferowe służą do przenoszenia grafik na docelowe podłoże przy użyciu wysokiej temperatury i nacisku. W zależności od wielkości i kształtu urządzenia do nadruków, wyróżnia się prasy transferowe do powierzchni płaskich (koszulki, puzzle, torby itp.), prasy do kubków, do piłek, do talerzy lub innych nieregularnych przedmiotów. Termoprasy różnią się też od siebie sposobem otwierania ...

Koszulka damska Standard do nadruku

Grupa: Regular Lady czarna - gramatura 150

Gładka koszulka damska Standard Bluzka uniwersalna, o klasycznym kroju w kształcie litery T. T-shirt damski pod nadruk składa się w 100% z bawełny o gramaturze 145 g/m 2 . Bawełniana koszulka dla kobiet z krótkim rękawem odznacza się wysoką jakością - dobrze utrzymuje nadruk, jest miła w dotyku, oddycha i dopasowuje się do sylwetki. Damskie t-shirty do naniesienia dowolnych nadruków posiadają p...

AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.