Prasy termotransferowe

Termotransfer laserowy

Kategoria Nadruki

  1. Sublimacja
  2. Termotransfer laserowy
  3. Druk foliami flex i flock
  4. Inne
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Hot Stamping - szybki sposób by przyciągnąć uwagę innych

Jak uzyskać bardzo modny w tym sezonie efekt metalicznego połysku na koszulce? Jak przyciągnąć uwagę innych i być oryginalnym?

Znamy na to odpowiedź! Hot Stamping, zwany inaczej hot printem czy złoceniem to technika druku z użyciem specjalnej folii do tłoczenia na gorąco. W powierzchnię zdobionego materiału wtapiamy kolorową folię Hot Stamping.

Folia Hot Stamping marki FOREVER służy do zdobienia nadruków na koszulkach i innych materiałowych powierzchniach. Pozwala na uzyskanie metalicznego efektu nadruku w kolorowych odcieniach.

Przykładowy efekt uzyskany za pomocą złotej folii Hot Stamping:

nadruk wykonany folią Hot Stamping

AGAWA.PL oferuje bogaty wybór kolorów folii Hot Stamping: złotą, srebrną, srebrną brokatową, czerwoną, zieloną, niebieską, niebieską z efektem kwiatowym i fioletową z brokatem.
Folia dostępna jest w rolkach 30 cm x 12 m.

Folię Hot Stamping użytkujemy razem z papierem Image Clip Laser Dark marki Neenah lub folią Laser Dark No Cut marki Forever. Obydwa nośniki można zadrukować w kolorowej drukarce laserowej lub kopiarce.

Folię na koszulkę aplikujemy według poniższego schematu:

  1. Najpierw wykonujemy nadruk na koszulce za pomocą papieru Image Clip Laser Dark lub folią Laser Dark No Cut - pokazowy nadruk w naszej galerii filmów instruktażowych » szczegóły
    Kolor wykonywanego nadruku powinien być jak najciemniejszy, najlepiej czarny lub ciemnogranatowy.
  2. Po wykonaniu nadruku papierem Image Clip Laser Dark lub folią Laser Dark No Cut nakładamy na niego folię Hot Stamping i ponownie wykonujemy transfer. Kolor z folii Hot Stamping pokrywa tylko zadrukowane miejsca papierem lub folią No Cut i uzyskuje metaliczny efekt.
Przewagą folii do Hot Stampingu nad konwencjonalną folią flex jest możliwość wykonania metalicznego nadruku nawet bardzo małych i złożonych elementów, z którymi nie poradziłby sobie ploter tnący. Nadruk powstaje po wydruku z drukarki laserowej, więc małe elementy nie stanowią bariery.

Nadruk wykonany za pomocą papieru Image Clip Laser Dark lub folii Laser Dark no Cut i folii Hot Stamping jest sprężysty, pracuje razem z materiałem, jest miękki i mało wyczuwalny w dotyku. Zalecana temperatura prania to 30°C - 40°C z zastosowaniem łagodnych detergentów.


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

  • bialy tonerbialy toner

Dodaj własny komentarz


Captcha

Polecamy towary z oferty naszego sklepu AGAWA.PL

Laser Dark No Cut - folia transferowa do drukarek z białym tonerem oraz CMYK na ciemne i kolorowe tkaniny

Grupa:

Folia termotransferowa do drukarek laserowych na ciemne i kolorowe tkaniny bez podtła Wielkość: format A4 (21 x 29,7 cm) Ilość: 1 komplet, czyli 2 arkusze (na jeden z arkuszy nanosi się nadruk z drukarki laserowej, zaś drugi to papier transferowy z klejem Doskonałe rezultaty osiąga się w połączeniu folii z laserówkami w palecie CMYW (z białym tonerem) Folia transferowa jest przystosowana do zad...

BluePressLine 3 - prasa transferowa do powierzchni płaskich

Grupa:

Prasy termotransferowe służą do przenoszenia grafik na docelowe podłoże przy użyciu wysokiej temperatury i nacisku. W zależności od wielkości i kształtu urządzenia do nadruków, wyróżnia się prasy transferowe do powierzchni płaskich (koszulki, puzzle, torby itp.), prasy do kubków, do piłek, do talerzy lub innych nieregularnych przedmiotów. Termoprasy różnią się też od siebie sposobem otwierania ...

AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.