Atrament ocp do napełniania kartridży

Druk foliami flex i flock

Kategoria Nadruki

  1. Sublimacja
  2. Termotransfer laserowy
  3. Druk foliami flex i flock
  4. Inne
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Folie flex ze wzorem, ze strukturą

Folie flex czy flock są popularnymi nośnikami, dzięki którym można wykonać transfer na koszulce już od jednej sztuki. Nadruki tego typu są trwałe i przede wszystkim - łatwe do wykonania przy założeniu, że posiadamy odpowiedni sprzęt czyli ploter tnący i prasę transferową.

Folie najczęściej używa się do nadruku numerów, napisów i prostych grafik. Najpowszechniejsze są oczywiście kolory podstawowe, ale na rynku pojawia się również coraz więcej ciekawych wzorów. Dają one wiele nowych możliwości i uatrakcyjniają nadruk, a wybór wcale nie jest mały.

Efektownie bez wątpienia wyglądają folie imitujące carbon. Skóry zwierząt takich jak zebra, kobra, pantera czy leopard uczynią nadrukowany motyw nieco drapieżnym i egzotycznym, a wzór wojskowy w połączeniu z właściwie dobranym hasłem przyniesie oryginalne skojarzenia. Jeansowe logo może pomóc skojarzyć markę z samym produktem, a czerwona krata nada zwykłej koszulce szkockiego charakteru. Ciekawy efekt na koszulce lub bluzie gwarantowany!

Folie ploterowe flex ze wzorem - paski, moro

Nadruki wykonane z takich folii są trwałe, dobrze kryją materiał i dają się transferować praktycznie na każdy rodzaj tkaniny, np. bawełna, poliester, akryl itp. Dzięki swej elastyczności doskonale pracują ze strojami sportowymi (koszulki, spodenki). Nadają się również do nadruku na czapkach.

Przy zastosowaniu odpowiedniego noża tnącego można z nich wyciąć bardzo małe kształty lub litery. Można je łączyć ze sobą tworząc niepowtarzalne efekty.

Korzystając z folii ze wzorem nie ograniczamy się tylko do typowych kolorów, a klientowi wreszcie można zaproponować coś innego, niż oferuje konkurencja. Należy przy tym pamiętać, że podobnie jak w przypadku innych folii flex, koszulki z nadrukami powinno prasować się po lewej stronie.

Folie ploterowe flex ze wzorem - skóra węża


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

  • jak zdjąć folię z koszulki?jak zdjąć folię z koszulki?
  • folia przekładkowafolia przekładkowa

Dodaj własny komentarz


Captcha

Polecamy towary z oferty naszego sklepu AGAWA.PL

Folia Flex ze strukturą carbon

Grupa:

Folia transferowa do ploterów tnących ze strukturą carbonu (czarna). Wykonana z wysokiej jakości matowej folii poliuretanowej, zlaminowanej z termicznie aktywowanym klejem. Grubość 150 mikronów. Można nanosić na bawełnę, bawełnę-poliester, poliester-akryl. Właściwości: folia jest cienka, rozciągliwa, folia nośna jest lekko klejąca. Folia posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 . Instrukcja fol...

Wybierak do folii

Grupa: Nadruki termotransferowe » Folie transferowe » Akcesoria do folii ploterowych

Wybierak do folii flex i flock. Idealne narzędzie do wybierania wyciętych elementów na folii flex, flock czy papierach transferowych. Może być stosowany również przy wszelkiego typu foliach samoprzylepnych ciętych ploterami. Odpowiedni kształt i końcówka mają za zadanie ułatwić przebicie i wyciągniecie nawet najmniejszych elementów.

XXL - prasa transferowa do powierzchni płaskich

Grupa:

Prasa transferowa do wykonywania nadruków na płaskich powierzchniach takich jak: koszulki, torby, puzzle, podkładki pod mysz, blachy itp. Szeroki zakres temperatur powoduje, że na prasie można wykonywać transfery z sublimacji, papierów do druku laserowego, folii flex i flock. Płyty robocze można obracać o 90°. Prasa wyposażona jest w elektroniczne programowanie temperatury i czasu na wyświetla...

Folia Flex ze wzorem

Grupa:

Folia transferowa do ploterów tnących wzór Army. Wykonana z wysokiej jakości matowej folii poliuretanowej, zlaminowanej z termicznie aktywowanym klejem. Grubość 50 mikronów. Można nanosić na bawełnę, bawełnę-poliester, poliester-akryl. Właściwości: folia jest bardzo cienka, rozciągliwa, folia nośna jest lekko klejąca. Instrukcja folię wycinamy ploterem w odbiciu lustrzanym, aż do przezroczy...

Folia Flex ze strukturą carbon

Grupa:

Folia transferowa do ploterów tnących ze strukturą carbonu (biała). Wykonana z wysokiej jakości matowej folii poliuretanowej, zlaminowanej z termicznie aktywowanym klejem. Grubość 150 mikronów. Można nanosić na bawełnę, bawełnę-poliester, poliester-akryl. Właściwości: folia jest cienka, rozciągliwa, folia nośna jest lekko klejąca. Folia posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 . Instrukcja foli...

Folia Flex ze wzorem

Grupa:

Folia transferowa do ploterów tnących wzór zebra. Wykonana z wysokiej jakości matowej folii poliuretanowej, zlaminowanej z termicznie aktywowanym klejem. Grubość 50 mikronów. Można nanosić na bawełnę, bawełnę-poliester, poliester-akryl. Właściwości: folia jest bardzo cienka, rozciągliwa, folia nośna jest lekko klejąca. Instrukcja folię wycinamy ploterem w odbiciu lustrzanym, aż do przezrocz...

AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.