Maxjet

Druk foliami flex i flock

Kategoria Nadruki

  1. Sublimacja
  2. Termotransfer laserowy
  3. Druk foliami flex i flock
  4. Inne
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Nadruki w wersji 3D

Szukasz ciekawych rozwiązań i pomysłów, których nie mają jeszcze inni? Chcesz zaskoczyć swoich klientów kreatywnością i innowacyjnością? Przeczytaj!

Zwykła folia flex dostępna w podstawowych kolorach to powszechnie znany nośnik w branży nadruków. Za jej pomocą możemy przenosić napisy, loga na większość materiałów: bawełna, poliester, skóra, jeans, akryl, poliamid czy nylon. Efekt jest ciekawy, ale czy to wystarczy?

Z pewnością oryginalnym, niecodziennym rozwiązaniem będzie puchnąca folię flex. Pozwala ona uzyskać zaskakujący efekt 3D, zwany również wypukłym flexem czy efektem pianki do golenia.

puchnąca folia flex

Folia na pierwszy rzut oka nie różni się za wiele od tradycyjnej wersji. Różnica jest natomiast w procesie aplikacji na tkaninę: po pierwsze folię wycinamy ploterem tnącym prawoczytelnie, następnie usuwamy niepotrzebne elementy za pomocą, np. wybieraka do folii flex i flock, po czym na wierzch folii przyklejamy folię transportową Flextape. Z puchnącej folii flex odrywamy oryginalną folię transportową. Kolejną czynnością jest wykonane transferu przy indywidualnej dla każdej folii sile nacisku i temperaturze. Parametry wgrzewania podane są w opisie towaru: » tutaj. Na samym końcu należy zdjąć folię transportową z nadruku.

W przypadku aplikacji puchnącej folii flex należy pamiętać, aby wycinać ją w pozytywie, a nie lustrzanym odbiciu, jak ma to miejsce przy zwykłej folii flex.

Pod wpływem wysokiej temperatury folia puchnie nadając interesującą strukturę nadrukowi. Nadruk zwiększa swoją objętość, nabiera kształtu. Folia przeznaczona jest głównie do nadruku na tkaniny bawełniane, poliestrowe oraz ich domieszki. Nadruki z takiej folii można łączyć z ze zwykłymi foliami flex czy flock tworząc niepowtarzalne efekty.

Dodatkowym atutem białej, puchnącej folii flex jest możliwość zadrukowania jej na ploterze wykorzystującym tusze ecoslowentowe i solwentowe.

Koszulki i inne tekstylia z nadrukiem wykonanym puchnąca folią flex powinno się prać w temperaturze do 40°C po lewej stronie przy użyciu łagodnych detergentów.

Puchnąca folia flex występuje w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Pozwól ponieść się wyobraźni, zyskaj styl i bądź niepowtarzalny: trójwymiarowy, przestrzenny efekt nadruku to w branży nadruków kolejny krok do przodu.


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tego artykułu

Dodaj własny komentarz


Captcha

Polecamy towary z oferty naszego sklepu AGAWA.PL

Folia Flex puchnąca

Grupa: Nadruki termotransferowe » Koszulki i tekstylia » Odzież termoaktywna

Folia transferowa puchnąca w kolorze czarnym do ploterów tnących. Wykonana z wysokiej jakości folii poliuretanowej. Można nanosić na bawełnę, poliester, akryl oraz inne podobne materiały. Instrukcja Folię należy wyciąć ploterem prawoczytelnie. Następnie usunąć niepotrzebne elementy. Na wierzch nakleić folię transportową Flextape. Ze spodniej strony oderwać oryginalną folię. Transfer wykonać w t...

Wybierak do folii

Grupa: Nadruki termotransferowe » Folie transferowe » Akcesoria do folii ploterowych

Wybierak do folii flex i flock. Idealne narzędzie do wybierania wyciętych elementów na folii flex, flock czy papierach transferowych. Może być stosowany również przy wszelkiego typu foliach samoprzylepnych ciętych ploterami. Odpowiedni kształt i końcówka mają za zadanie ułatwić przebicie i wyciągniecie nawet najmniejszych elementów.

Folia Flex puchnąca

Grupa: Nadruki termotransferowe » Koszulki i tekstylia » Odzież termoaktywna

Folia transferowa puchnąca w kolorze białym do ploterów tnących. Wykonana z wysokiej jakości folii poliuretanowej. Można nanosić na bawełnę, poliester, akryl oraz inne podobne materiały. Instrukcja Folię należy wyciąć ploterem prawoczytelnie. Następnie usunąć niepotrzebne elementy. Na wierzch nakleić folię transportową Flextape. Ze spodniej strony oderwać oryginalną folię transportową. Transfer...

AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.