Wyszukiwanie materialow eksploatacyjnych do drukarek

Druk foliami flex i flock

Kategoria Nadruki

  1. Sublimacja
  2. Termotransfer laserowy
  3. Druk foliami flex i flock
  4. Inne
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Folia flex do nylonu

Z pojęciem "nylon" spotkali się z pewnością wszyscy. Każdy z nas wie, że jest to rodzaj materiału idealny na zimowe kurtki i sportowe buty, ale co więcej? Nylon to wyjątkowo mocna i trwała tkanina o wysokiej odporności na różnego rodzaju zagniecenia. Włókna nylonu wykorzystywane są do produkcji toreb, plecaków, śpiworów, pokrowców, peleryn, parasoli i wiele innych. W związku z tym, iż zastosowanie nylonu jest tak szerokie warto zastanowić się nad możliwością ozdabiania nylonowych produktów.

Nadruk wykonany folią flex do nylonu

Folie transferowe to trwały i efektowny sposób na to, by tkaniny nabrały charakteru. Za ich pomocą możliwe jest przenoszenie grafiki wektorowej, znaków i haseł reklamowych na różne rodzaje odzieży. Do nylonu (kurtki deszczowe, parasole) rekomendowana jest specjalna folia flex do nylonu. Zbudowana jest ona nieco inaczej niż tradycyjna folia flex, jest cieńsza i nierozciągliwa. Warstwa klejowa jest cieńsza, dzięki temu po transferze klej nie wydostaje się poza obręb nadrukowanej grafiki, nie widać przezroczystej otoczki na jej krawędziach. Dodatkowo aplikując specjalną folie flex do nylonu mamy gwarancję nie przesiąkania kleju przez materiał, na którym robimy nadruk. Ten rodzaj folii jest przystosowany do transferu w niskiej temperaturze, tak by nie uszkodzić tkaniny, na którą jest wgrzewana. Folie do nylonu podobnie jak tradycyjny flex można łączyć ze sobą tworząc wielokolorowe grafiki. Folia flex do nylonu występuje w wielu kolorach: biała, czarna, czerwona, pomarańczowa, ciemnozielona, żółta, ciemnoniebieska i biała do druku atramentami solwentowymi i lateksowymi.

Użytkując nadrukowaną folię flex na tkaninach zaleca się prać w temperaturze 40 stopni C i jeśli jest taka możliwość to po lewej stronie.


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tego artykułu

Dodaj własny komentarz


Captcha

Polecamy towary z oferty naszego sklepu AGAWA.PL

BluePressLine Swing - prasa transferowa do powierzchni płaskich

Grupa:

Prasy termotransferowe służą do przenoszenia grafik na docelowe podłoże przy użyciu wysokiej temperatury i nacisku. W zależności od wielkości i kształtu urządzenia do nadruków, wyróżnia się prasy transferowe do powierzchni płaskich (koszulki, puzzle, torby itp.), prasy do kubków, do piłek, do talerzy lub innych nieregularnych przedmiotów. Termoprasy różnią się też od siebie sposobem otwierania ...

Dolna płyta wymienna do parasoli

Grupa: Nadruki termotransferowe » Pozostałe akcesoria do pras

Wymienna płyta dolna (robocza) do pras płaskich do nadruku na parasolach Wymiary: 43 - 20 x 38 cm Trapezowy blat roboczy do parasolek na wymianę jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej niezawodność i długą eksploatację Dodatkowa płyta wymienna do parasoli jest idealnie płaska, a rozmieszczenie grzałek zapewnia równomierny rozkład ciepła na całej jej powierzchni Wymienny s...

AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.