Gabloty prezentacyjne

Druk foliami flex i flock

Kategoria Nadruki

  1. Sublimacja
  2. Termotransfer laserowy
  3. Druk foliami flex i flock
  4. Inne
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Transferuj w 5 sekund

Czy czas wgrzewania folii na koszulkę nie może być krótszy?

Termotransferowe folie flex to doskonały materiał do wykonywania wysokiej jakości nadruków na różnego rodzaju tkaninach. Bez względu na to czy chcemy wykonać transfer na bawełnianą koszulkę, poliestrowe spodenki czy mieszankę bawełny, akrylu i poliestru folia flex doskonale nadaje się do nadruku napisów, logotypów, numerów. Klasyczny transfer z folii flex wykonuję się w czasie 15-20 sek. w temperaturze 150-160°C, przy średniej sile nacisku.

Ktoś mógłby zadać pytanie : Czy czas wgrzewania folii na koszulkę nie może być krótszy?

Przy większej ilości wykonywanych nadruków zdecydowanie ułatwi to i przyspieszy transfer.

Nadruk wykonany folią flex quickflex


Otóż w ofercie AGAWA.PL pojawiła się pierwsza na rynku folia flex Quickflex, której czas wgrzewania jest zdecydownaie krótszy niż w przypadku tradycyjnych folii flex. Transfer trwa tylko 5 sekund w temperaturze 160 stopni, a folię transportową zdejmuje się na ciepło. Folia występuję nie tylko w podstawowych kolorach, dostępne są także kolory neonowe, srebrne i zlote. Można ją nanosić na bawełnę, poliester, akryl oraz mieszanki włókien. Nadruki wykonane folią dobrze kryją materiał i daja się transferować na większość dostępnych materiałów. Folia jest cienka, nie wyczuwalna pod palcem, a jej grubość wynosi tylko 80 mikronów. Nadruki są elastyczne i doskonale pracują z materiałem. Używając odpowiedniego noża tnącego do plotera z folii możemy wycinać małe elementy. Folię quickflex podobnie jak tradycyjny flex możemy łączyć ze sobą tworząc wielokolorowe grafiki. Transferuje się ją dokładnie tak samo jak pozostałe folie flex. Rozpoczynając od wycięcia w odbiciu lustrzanym dowolnej grafiki na ploterze tnącym, wybraniu niepotrzebnych odpadów, następnie transferze za pomocą prasy termotransferowej przy odpowiednio dobranych parametrach: czas wgrzewania, temperatura i sila nacisku.

Quickflex posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 – gwarancję przebadania folii pod kątem bezpieczeństwa dla skóry, elimując ryzyko wystąpienia alergii i uczuleń u osób dorosłych, dzieci i niemowląt.


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

  • folia transferowafolia transferowa

Dodaj własny komentarz


Captcha

Polecamy towary z oferty naszego sklepu AGAWA.PL

Koszulka Standard do nadruku

Grupa:

Granatowa męska koszulka Standard do nadruku rozmiar: M gramatura: 150 g/m 2 ściągacz wzmocniony lycrą podwójne szwy na ramionach bez szwów bocznychT-shirty z nadrukiem to najpopularniejszy sposób personalizacji odzieży. Koszulki do nadruków to również najczęściej stosowana odzież reklamowa. Nadruk na koszulkach może być wykonany sitodrukiem, techniką termotransferu (druk laserowy), folią flex ...

Swing S - prasa transferowa z zamykaniem równoległym, otwieranie automatyczne

Grupa:

Prasa transferowa z automatycznym otwieraniem (płyta grzewcza przemieszcza się w płaszczyĽnie równoległej i może odsuwać się automatycznie w prawo po zakończeniu czasu wgrzewania) do wykonywania nadruków na płaskich powierzchniach takich jak: koszulki, torby, puzzle, podkładki pod mysz, blachy itp. Nadruk możliwy jest także na grubszych powierzchniach, np. drewno czy płyty pleksi. Maksymalna gr...

AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.