Papiery

Inne

Kategoria Nadruki

  1. Sublimacja
  2. Termotransfer laserowy
  3. Druk foliami flex i flock
  4. Inne
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Ploter tnący i-Craft i samoprzylepna mata transportowa (arkusz transportowy) - możliwości

Ploter tnący i-Craft jest urządzeniem, które można wykorzystywać do cięcia różnego rodzaju mediów. Mogą to być folie samoprzylepne, folie flex czy flock, papiery transferowe, naklejki itp. czyli wszystkie media posiadające dwie warstwy. Wraz z ploterem, przy zakupie, dostarczana jest samoprzylepna mata transportowa, która pozwala na wycięcie nośników jednowarstwowych jak papier czy karton. W/w mata przy wycinaniu na wylot chroni listwę w ploterze przed zniszczeniem oraz stabilizuje miękki nośnik podczas przesuwania na rolkach prowadzących. Arkusz transportowy ma jeszcze jedną istotną funkcję. Dzięki niemu jest możliwe maksymalne wykorzystanie nośnika, który został zadrukowany i będzie z niego wycinana grafika po obrysie (cięcie ze znacznikami). Przy tradycyjnym umieszczaniu nośnika w ploterze (bez maty), aby głowica plotera mogła odczytać wydrukowane znaczniki muszą być one oddalone od krawędzi nośnika ok. 2,5-3cm.

iCraft możliwoćci iCraft możliwoćci

Powoduje to straty materiału. Zastosowanie samoprzylepnej maty transportowej daje możliwość wykorzystania wydrukowanej kartki (folii, papieru itp.) prawie w całości. Rolki plotera "prowadzą" matę, a nie sam nośnik.

W zestawie z ploterem znajduje się mata o wymiarach 30x30 cm. Jest również możliwość zakupu maty o wymiarach 30x60 cm. Tego typu matę można wykorzystywać w każdym ploterze tnącym, np. Puma III, Jaguar, Graphtec czy SummaCut.


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tego artykułu

Dodaj własny komentarz


Captcha
AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.