Tablice szklane

Pozostałe

Kategoria Filmy szkoleniowe

  1. Technika sublimacji
  2. Technika transferu laserowego
  3. Folie transferowe
  4. Pozostałe
Oferta materiałów i urządzeń Agawa.PL w zakresie wykonywania nadruków W naszej ofercie znajdują się folie Flex i Flock, papiery transferowe, prasy termotransferowe, plotery, akcesoria, atrament sublimacyjny, koszulki, kubki i inne materiały do nadruku.

Drukowanie na biało w zwykłej drukarce laserowej

Poniżej przedstawiamy krótki filmi prezentujący wymianę kasety z czarnym tonerem na kartridż z białym proszkiem. Rozwiązanie to umożliwia tanie i łatwe drukowanie na biało w zwykłej drukarce laserowej.

Jak już wcześniej pisaliśmy, kasetę z białym tonerem montuje się w miejsce kasety Black. Operacja wygląda dokładnie tak samo jak przy wymianie zwykłych tonerów. Po wymianie tonera na biały drukarka będzie pokazywała w sterowniku i na wyświetlaczu kolor Black. Po wymianie tonera drukarka będzie pracowała w konfiguracji CMY+W. Kolor czarny nie będzie drukowany.

Drukowanie na biało doskonale sprawdza się przy tworzeniu unikalnych wizytówek, zaproszeń, ulotek, gdzie podkładem jest kolorowy karton lub folia prezentacyjna, a litery lub grafika jest biała. Przy zastosowaniu odpowiednich papierów transferowych można wykonywać nadruki w białym kolorze na ciemnych koszulkach, blachach czy kubkach.

Pełna oferta gotowych tonerów z białym proszkiem dostępna na www.agawa.pl


Komentarze i pytania do tego artykułu

Prosimy zadawać pytania dotyczące tematyki artykułu (wpisy moderowane)

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tego artykułu

Dodaj własny komentarz


Captcha
AGAWA.PL - Największy sklep z materiałami do nadruków
Oferta
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.